Nejdou přetrhnout

5. září 2017 v 18:10 |  Deník
Na naší zahrádce, kterou pracovně nazývám Džungle, jsme s Romeem našli sto let zapomenuté krysy z IKEA. No krysy, lépe řečeno torza bez uší, ocásků, nožiček a čůmáčků. Šedou bez výplně, v černé ještě trocha vnitřností zbyla. Holky naše se pečlivě ukrývaly ve vysoké trávě. V některých místech je tak vysoká, že nám šolichá pindíky. (Psům, páníčkovi ještě ne.)
Výhodou dvou psů v domácnosti je, že dokážou zabavit celého jednoho člověka. Ať už je obětí kdokoliv, končí s rukama vytahanýma až ke kotníkům. Zatím se nám nepovedlo nikoho přetrhnout vejpůl. Doufal jsem, že s paničkou by to mohlo vyjít. Jeví se dost hubeně a křehce. Navíc má obě ruce levé a neumí držet rovnováhu. Takže když začneme s hrou "Strč krysu do ruky a vší silou tahej", končívá panička v obrovském zámotku. Trvá jí pak dva dny, než se z toho dostane.
Je fakt, že když se na člověka pověsí dohromady 40 kg živý váhy, dá to zabrat. Zase ale musí páníčci uznat, že to mají rovnoměrně. Na každé ruce dvacítka. Jo, ta jedna krysa je úplně vykuchaná, tak to bude o pár gramů méně, ale čert to vem. Měli by se k tomu postavit víc sportovně a brát to jako přírodní posilovnu. Páníček je o něco víc free, takže se u tobo baví a je mu jedno o kolik centimetrů má delší ruce. (Přetrhnout ho taky nejde.) Ale panička musí mít vždycky něco extra. Nejdřív je to srašná sranda. Haha sem, haha tam. Trochu jí přitom pokousáme ruce. To už takový haha není. Pak jí začne vadit, že jsou krysy ožužlaný a začne se tvářit trochu nevrle. Pak zjistí, že se může podrbat na kotníku bez ohybání. V tu chvíli společná hra končí a panička s brbláním odchází. Což absolutně nechápu. Vždyť je to pro ni vlastně ulehčení života. Dosáhla by do všech regálů v práci, nemusela by utírat prach ze skříněk v kuchyni ze židle. Ale to né, ona je prostě ženská a furt se jí něco nelíbí. Jak se jí pak teda mám zavděčit?!
Za trest pak propašujeme krysy do domu. To ona nemá ráda. Tvrdí, že jsou to venkovní hračky. Bodejť by ne. Doma by totiž musela uklízet vytahané vnitřnosti. Venku to za ní udělá vítr...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama