Marodí

29. listopadu 2017 v 18:20 |  Deník
Panička je marod. Měl bych jásat a bejt maximálně šťastnej, že se budeme teď jenom válet v posteli, mazlit se a nic nedělat. Alespoň bych to očekával od někoho, kdo je línej jako moje panička. Jenže něco je špatně. Bacil jí zdolává už od pátku a ona pořád nezalehla. Naopak. Je to mnohem drsnější a náročnější, než když je zdravá!
Každý ráno jako čamrda vyskočí z postele, protože někdo mi na cvičák vydělávat musí. Není nad pocit, že je to vlastně moje vina, že musí panička do práce. Přitom má apetit jako stádo puberťáků. Pak se nemá divit, kam ty peníze mizí, když všechny investuje do jídla pro sebe. I páníček je v údivu, kam se to do ní všechno vejde.
No prostě každý ráno maže do práce, pak maže z práce domů a jsem podroben mučení a týrání takzvanou prací i já. Údajně jsem kus psa (teď se jedná o velikost, ne o krásu) a mám problém správně vypracovat áčko. Já v tom žádnej problém nevidím. Prostě rychle nahoru a pak zase rychle dolu, ať jsme brzy v cíli. Jenže tak to prej bejt nemá. Že prej mám dodržovat nějaký zóny. Co já vím, co to jsou zóny, mně je to jedno. Já chci jenom dělat paničce radost. Zatím ale z mého hop na áčko, hop z áčka radost nemá. Provedli jsme tedy přípravu za zemi, která mě neskutečně bavila. A baví mě pořád. Jenže převod na áčko se nám nevydařil, jak by měl. A je to jenom paničky vina. Už už viděla, jak překonávám áčko jako profík a uspěchala to. Naštěstí je paní trenérka velmi bystrá, promluvila paničce do duše a vrátila nás skoro na začátek. Prej ze mě tu sbíhanou zónu dostane, ať to stojí, co to stojí. Nejvíc to asi bude stát paniččiny nervy, he he. Panička se toho teda chytla jako slepice flusu a rozhodla se, že na tom budeme zběsile makat. Vyhlásila nám měsíc áčka. Doma mě teď furt drtí na přípravě a na cvičáku zase přímo na áčku. Říká, že s běháním sekvencí mám utrum, dokud se tu zatracenou překážku nenaučím (doslovně citováno). Ono jí to stejně dlouho nevydrží, protože sekvence jí budou chybět. Navíc se teď vždycky dme pýchou, jak skvěle mi jdou náběhy do slalomu.
Zima, nezima, tma, netma, musím trénovat a trénovat. Tolik drilu jsem za svejch pět let nezažil, ani když jí plně sloužilo zdraví. Do toho mě dneska vzala se sebou do práce. Samozřejmě jsem ji potěšil shozením konzerv v regálu, děláním bubáků na zákazníky a otravováním paniččina šéfa. Po těch hrozně náročnejch čtyřech hodinách v obchodě, jsme jeli na cvičák (na ty údajně poslední sekvence, než budu profík na áčku). A protože panička neví, kterou ze svých levých rukou použít, když se řekne přitáhni ho levou, museli jsme si některý části parkuru móckrát zopakovat.
Po dnešním cvičáku jsem pochopil, co se s mojí línou paničkou stalo. Pravidelnými návštěvami hodin agility si zlepšila fyzičku natolik, že se z ní stal o trochu akčnější člověk. Ačkoliv celej den smrká jako o život, uběhala to, aniž by si, byť jednou jedinkrát, stěžovala na nedostatek kyslíku.
Vůbec nechápu, kde se v ní všechna ta energie v posledních dnech vzala. Neřešila škrábání v krku, neřešila rýmu a prostě makala. Otázkou zůstává, co se stane, až bude mít teplůtku? To snad konečně proválíme pár dní v posteli.
No nic, pro dnešek to balím. Moje nachcípaná panička, která by ještě před půl rokem skoro umírala, je teď drsná jako nejhrubší šmirgl papír. Jdu se zachumlat a spát, protože prej zejtra, až přijde z práce, budeme pokračovat.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denise Denise | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 13:17 | Reagovat

Článek jsem přečetla jedním dechem a nemohla jsem se přestat smát :-D Určitě si tento blog dám do oblíbených a těším se na další článek :-)

2 ScottDok ScottDok | E-mail | 5. května 2018 v 12:57 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama